• English
  • Русский
  • 中文 (中国)

Kim jesteśmy

KJJ Consulting Group powstał z myślą dostarczania kompleksowych usług związanych z segmentem agrochemicznym. Doświadczenie wyniesione z lat pracy w branży pozwoliło zidentyfikować główne potrzeby graczy rynkowych oraz bariery blokujące ich rozwój w zakresie środków ochrony rośliny oraz nawozów czy też preparatów biobójczych.

KJJ Consulting Group tworzą specjaliści dysponujący szeroką wiedzą na całej długości łańcucha wartości (od zakupów surowców oraz substancji aktywnych poprzez kwestie regulacyjne, produkcyjne, aż po aspekty rynkowe takie jak dystrybucja czy marketing). Dzięki takiemu podejściu możliwe jest rozwiązywanie problemów naszych Klientów niezależnie od ich pozycji rynkowej. W KJJ Consulting Group wychodzimy z założenia, że każdy projekt powinien być przeprowadzany z możliwie niewielkim zaangażowaniem Klienta, gdyż wiemy jak wielką wartość ma jego czas.

Gdzie działamy

KJJ koncentruje swoją działalność głównie na obszarze Europy Centralnej i Wschodniej, jednak współpracujemy również z podmiotami w Europie Południowej oraz Azji.

Nasz zespół

Tomasz Klimontowski Współzałożyciel

Sławomir Jurzak Współzałożyciel

Zainteresowany współpracą? Napisz do nas!
Kontakt